OVED-leden genieten korting op nieuw boek over retrofit naar LED-verlichting

25 februari 2021 om 12:06

Goed licht stopt niet bij de grens!

Om milieubewuste vernieuwers te helpen bij de keuzes op het gebied van retrofitten van hun bestaande verlichting, verscheen op 22 februari 2021 het boek ‘Licht vernieuwen naar led. Wat moet je weten?’ Het is de eerste gezamenlijke publicatie van de Nederlandse Stichting voor Verlichtingskunde (NSVV), het Belgisch Instituut voor Verlichtingskunde (BIV) en Groen Licht Vlaanderen (GLV).

 

GLV_boek_kaft.jpgNa de gloeilamp worden er ook andere lichtbronnen verboden in Europa vanwege hun te lage energie-efficiëntie, te grote milieu-impact en omdat de lamptechnologie verouderd is. Hoe zorg je ervoor dat er toch nog licht uit je armaturen komt? Renoveren, oftewel retrofit, lijkt dé oplossing. De logica is simpel: waarom weggooien als de meeste onderdelen nog prima zijn?

  

Wens je dit boek te bestellen: ‘Licht vernieuwen naar led. Wat moet je weten?’

Als OVED-lid geniet je het voordeeltarief van Groen Licht Vlaanderen: 12.5 euro + 21% BTW + verzendingskosten. Leden vinden de kortingscode hier.

 

Lees hier het volledige persbericht en hoe je kan bestellen.

Bron: OVED-partner Groen Licht Vlaanderen

Tags:

Structurele partners

  • Group Casier
  • Groen Licht Vlaanderen
  • Renson NV
  • Saint Gobain Innovative Materials Belgium N.V.
  • VERO DUCO
  • Vaillant Group Belgium NV
  • Groupe Atlantic Belgium NV/SA
  • Vasco Group nv
  • Viessmann Belgium BV
  • Climacon
  • Thercon
  • Itho Daalderop Belgium
  • Panasonic France
  • Daikin
  • Nathan Systems nv
  • Ventilair Group